Tekirdağ Web Tasarım
HİZMETLERİMİZ
GRUP DERSLERİ
  GRUP DERSLERİ

  SPINING

  İlk olarak pedalı geri çeviremessi niz ki buna alışmak biraz zaman gerektiriyor: iyi bir hızda gidiyorsanız ve bir ara vermek isterseniz bunu yapamazsınız. Pedallar dönmeye devam eder ve ayaklarınız hareket etmeye zorlanır.

  İkinci olarak, gidon, egzersizin bir parçası olan üst vücut çalışması için ağırlığınızı destelemeye yetecek kadar güçlüdür.
   

  Üçüncü olarak bunlar bazı fiyakalı sabit bisikletlerde trend olan ileri teknoloji, programlanmış egzersizden farklı olarak bilgisayara bağlı makineler değildir. “ siz ve makine” hissini uyandırmak üzere tasarlanmışlardır.

  Dördüncü ve muhtemelen en önemli açı ise bu türün tamamen zor bir egzersiz olmasının yanı sıra aynı zamanla güdümlü bir meditasyon da olmasıdır. Tepeleri hayal edersiniz ve onları harekete geçirmek için direnci arttırırsınız. Bir dağın tepesine ulaştığınızı ve havayı içinize çektiğinizde manzarayı gördüğünüzü hayal edersiniz ve makinedeki direnci azaltırsınız. Işıklar azalır ve atmosfer değişir.

  Tüm bu çalışma bir yolculuğa dönüşür ve katılan bir çok insan başka hiçbir makinede veya hiçbir grup egzersiz çalışmasında teksir edilmesi mümkün olmayan bir duygu yaşadıklarını söylüyor. Eninde sonunda spining, egzersiz bağımlılarının ruhsal ve düşünceli dessertleri ile zor, terli, kalori yakıcı çalışmalarını birleştirecekleri bir zihin-beden ilişkisidir.


  FATBURNING

  Maksimum yağ yakımı, yüksek enerji. Tüm vucud kaslarını aynı anda çalıştırıp kalori yakımını hızlandıran ve karın, kalça, bel bölgesindeki kasları sıkılaştıran bir derstir.


  YOGA

  Yoga ile Uzakdoğu felsefesinin etkisiyle rahatlayıp, iş ve şehir yaşamının stresinden uzaklaşarak dinginleşebilirsiniz. Fiziksel, zihinsel, ruhsal sağlık ve bütünlüğü sağlamanın en iyi yolu.

  Konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen dersimiz sonunda fiziksel ve zihinsel yorgunluktan arınarak güne zinde bir şekilde devam edeceksiniz.

  BOSU

  Kalori yakımını sağlayan muhteşem bir çalışmadır. Eğlenceli ve değişken kombinasyonlarda cardiovaskuler driller ağırlıklarla direnç  ve denge eğersizidir.

  GYM STICK
  Vücudun 7 temel kas grubunu tek bir ekipmanla çalıştıran kasların dayanıklığını artırıp vücudu şekillendiren kuvvet antremanıdır.


  CRUNCH
  Karın kaslarını farklı kombine hareketlerle çalıştırma ve sıkılaştırma egzersizleridir. Çalıştırdığı bölgeüst karın kaslarıdır.Yağ yakımını hızlandırarak, fit ve sağlıklı görünüme kavuşmanızı sağlar .

  AQUAGYM
  Aquagym yani bilinen adıyla su jimnastiği, karada yapılan herhangi bir spora göre çok daha fazla kalori harcamanıza yardımcı olan spordur. Suyun kaldırma kuvveti sayesinde sakatlanma ya da ters bir hareket yapma korkusu yaşamadan gönül rahatlığı ile yapılabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde hareketlerin daha kolay ve seri yapılıyor olmasıda Aquagym'in bir başka özelliğidir. Tüm bu yararlarının yanısıra, suyun insan psikolojisi üzerindeki olumlu etkisi sayesinde stresin giderilmesi de sağlanır. Aquagym bacakların, omuzların ve sırtın güçlenmesine yardımcı olur.
  PILATES
  Pilates, zihin ve beden bütünlüğü yani “kontroloji” metodu: Denge, nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Eklem ve kemikleri korumak için kasları güçlendiren, esneten ve özellikle derin gurup içsel kasları çalıştırmayı hedefleyen bir sistemdir. Önden kardio çalışması yapıldığı takdirde kilo vermeye yönelik de düşünülebilir. Pilates egzersizlerinin amacı; karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturmaktır.

  ZUMBA
  Latin esintili bir dans fitness programı olup dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır. Zumba, dans ve aerobik figurlerini içerir. Zumba koreografisinde, hip-hop, samba, salsa, merenge, mambo, savaş sanatları ve bir kısım Bollywood ve oryantal dans hareketleri bir arada kullanıldığı gibi, “squat” ve “lunge” egzersizleri de kullanılır.


  TAE BO
  Tae-Bo, tekvando, boks ve dans disiplinlerini bir araya getiren ve müzik eşliğinde yapılan bir egzersiz programıdır. Tüm vücudu çalıştıran, hem kardiyovasküler, hem de kas yapıcı (aerobik olmayan) bir egzersiz olduğundan; hem her gün yapabilir, hem de farklı hareketleri uygulayarak her gün devam ettirebilirsiniz. Yani bugün Tae-Bo’yla kardiyovasküler bir çalışma yaparken, ertesi gün ağırlık çalışması yapabilirsiniz.

  WING CHUN
  Wing-Chun, Güney Çin bölgesine ait bir yakın-mesafe dövüş sanatıdır.Duyarlılık, temas refleksi, ileri dönük enerji, ve rakibinin gücünü kullanma gibi temel bazı prensipleriyle Wing-Chun, diğer çoğu dövüş sanatının içerdiği kompleks teknikler ve üst düzey tekmeleri zorunlu kılmadığından, uygulayan kişinin cüssesi, gücü ya da cinsiyetine önem vermez. Bu nedenle Wing-Chun sağlıklı her insanın uygulayabileceği çok pratik ve etkili bir sanattır.

  CROSSFIT
  Fonksiyonel hareketler, vücut geliştirme çalışmalarının aksine, tüm vücudu ve kas gruplarını dengeli bir şekilde çalıştırır.                                                                                                      
  Vücut geliştirme sporu ise genellikle antrenman esnasında belirli bir bölgeye yoğunlaşır ve diğer kas gruplarının çalıştırılması haftanın belirli günlerine yayılır. Crossfit antrenmanların da vücudun bütün bölgelerinin baz alınması, antrenmanlardan daha fazla yarar sağlanmasını sağlar.                                                                                                                                 
  Zorlu ve yoğun uygulama koşulları sebebiyle korkutucu gözükebilen Crossfit sporunun en iyi avantajı, yapılan antrenmanların kısa sürede vücutta kendini göstermesidir.                                                                                                                              
  Hergün farklı bir antrenman programı ile çalışılması bu sporun bir diğer özelliğidir. CrossFit, nabzın yüksek derecede kalarak antrenmanların olabildiğince hızlı ve atik bir şekilde tamamlanmasını hedefler.


ÜCRETSİZ DENEME ÜYELİK
Tekirdağ Web Tasarım